Charakteristika blíženců

21. září 2008 v 16:19 | I |  Blíženci
Blíženci
Žena
Je jako harém o jedné ženě. Ani deset dalších se nemůže vyrovnat její virtuozitě. Podobně jako džin v lahvi, pokaždé, když ji vyvoláte, objeví se zcela jiná žena, aby vás překvapila, potěšila, zlákala a očarovala.
Dovede upoutat a udržet pozornost téměř kohokoli, neboť je výtečnou společnicí, vtipnou, provokativní, okouzlující. Také je pozornou posluchačkou, která se bude velmi zajímat o vaše problémy. Povězte jí o svých plánech, o svých přáních a obavách a připravte se na odpovědi. Někteří lidé považují za troufalost, že se někdo pokouší řešit problémy jiných předkládáním svých řešení. Ne však Blíženci, kteří milují analyzovat situace, rozpitvávat motivace a nabízet své rady.
Přátele si dělá snadno, ale většinou nemívá zvláštní zájem o dlouhodobější, náročnější vztah. Velkou část svého času a pozornosti věnuje tomu, aby byli její přátelé šťastní. Můžete se spolehnout, že vám kdykoli pohotově a vtipně odpoví, zatelefonuje, když to nejvíc potřebuje, či obratně zalichotí, když jste na dně. Bude nosit srdce na dlani tak, aby ho všichni přátelé viděli - avšak žádný nevlastnil.
Chce, aby ji měli všichni rádi, ačkoli ona každého nutně ráda mít nemusí. V podstatě jí vadí, když jí někdo ubírá příliš velkou část jejího času nebo ji neustále zatěžuje problémem, který už sama dávno vyřešila - k vlastnímu uspokojení.
Neustále hledá nové ventily pro svou přemíru energie a nevázanou povahu. Vrhne se okamžitě téměř do čehokoli, aniž by vážila možná pro a proti, a důležitá rozhodnutí bude často činit na stejně rtuťovitém základě. Má tendenci spoléhat se spíše na své reflexy než na úsudek.
Je pro ni poměrně těžké plně se zaměřit na jediný úkol, protože její myšlenky vždy odbíhají k dalšímu. Nic ji nefascinuje víc než novinky. Následkem toho bývá často dezorientována. Možná se zařekne, že nějakou práci dotáhne od samého začátku do úplného konce, a bude se i upřímně snažit. Ale nemůže si pomoci. Jakmile se dostane do půli cesty, začne hořet netrpělivostí a neodolatelně dychtit po odbočení na tu neprobádanou stezku, jež určitě slibuje mnohem více vzrušení.
Coby velice emotivní žena dokáže pocítit všechno od A do Z, zatímco jiní jsou teprve u "B". Oddat se jedinému pocitu je pro ni stejně těžké, jako oddat se jedinému milenci, jediné práci či jedinému projektu.
Je to ohromující a komplikovaná žena, veselá a prima kamarádka, ostré kožení vašeho život - ale stejně tak podléhá temným náladám, plným pochybností o sobě samé, absolutní hrůze z neznámého. To je přesně chvíle, kdy se potřebuje opřít o někoho silného.
Přestože je vřela a vášnivá, mnozí ji považují za chladnokrevnou. To proto, že se spoléhá spíše na inteligenci než na city. Vládcem Blíženců je Merkur, planeta myslí. A vy se musíte vyrovnat její intelektuální úrovni.
Nepokousejte se ji svázat. Je to svobodná duše, žádný ptáček do zlaté klícky. Nic její duši nepovznáší více, než když může jít kdykoli tam, kam se jí zlíbí, a kdykoli odtud, kde se jí nelíbí. A to stejně jako pro místa platí i pro její vztahy s lidmi.
Od svého partnera vyžaduje duševní rovnocennost, ale současně se nenechá odsunout na podřadnou pozici. V důsledku toho bývá spíše velkou kariéristkou než dobrou hospodyní. Když se však rozhodne, může dobře zvládat obojí. Je-li však nucena dělat obojí, rychle se vzbouří.
Má sklon začínat si s mnoha muži, zvláště zamlada. Obvykle se nespokojí s tím, že předělá a přeuspořádá život, povahu a kariéru jen jednomu.
I ona se však neustále mění a předělává, přemalovává, přestěhovává; zkouší nová jídla, nové diety, nové formy zábavy - nikdy není úplně spokojena s tím, jak se věci mají. Když zrovna nepracuje na sobě a na svém bezprostředním okolí, pracuje na svém milenci - ve snaze ho zdokonalit. To možná částečně vysvětluje, proč tolik atraktivních žen ve znamení Blíženců zůstává na ocet. A s touto svou vlastností nemůže nic dělat, takže je jen na muži, aby se s tím naučil žít. Změna je součástí jejího životního stylu - což je asi to jediné, co změnit nemůže!
Má ráda přepych a bude se ho snažit dosáhnout. To zahrnuje i využívání vlastního sex-appealu. Jelikož je tak citově nezaujatá, je pro ni snadné používat sex jako zbraň. A má dostatek šarmu a představivosti, aby tuto zbraň dovedla obrátit ve svůj prospěch.
Ve svých vztazích s muži často hraje z jejich pohledu krutou a nemilosrdnou hru. Avšak zneužitý milenec je obvykle ochoten prominout a zapomenout - pokud ho ovšem ona vezme zpět.
Ti, kdo s ní vydrží, budou mít zážitek, který se jim vyplatí. Koneckonců, kde jinde chcete hledat ženu, která vám učiní život alespoň z poloviny tak zajímavým? Je strhující a provokující - je dokonale ženská.
Její sexuální život
Nepotřebuje žádné zvláštní prostředí či místo. Zadní sedadlo automobilu, odstaveného u krajnice, nebo dokonce sedadlo na balkóně v zapadlém kině jí zcela postačí. Jejím základním požadavkem je milenec, který ví, jak jí dopřát dost času. Neboť ona se nenechá honit.
Její chuť se milovat bývá velice proměnlivá a může podléhat nečekaným a náhlým zvratům - zvláště pokud k ní muž přistupuje příliš silácky. Ona si chce stanovit vlastní tempo a běda milenci, který se všechno pokusí uspěchat k rychlému rozuzlení. Dovede být v mžiku ledová jak lednička a bleskově zmrazit žár v žilách jakéhokoli muže.
Dejte jí tedy čas na navození správné nálady, dokud vás oba nesjednotí společná vášeň. Baví ji všechno, od slovního škádlení až po fyzické lechtání, od smyslového vzrušení až po otevřenou chlípnost. Vaši trpělivost vám bohatě oplatí svou vlastní sexuální nevázaností - a víc už si žádný muž snad ani nemůže přát!
Ale milenec, který si chce udržet její zájem o něco dále než týden, aby si měl uvědomit, že žena ve znamení Blíženců, nehledě na svou základní sexuální potřebu, především hledá svůj ideál. Partnerský vztah pro ni musí být všeobjímajícím svazkem, který zahrnuje jak tělesnou, tak duševní, jak romantickou, tak praktickou stránku věci.
Často se staví do role agresora. Studie prokázaly, že sexuálně agresivní ženy muže neodrazují. Muži naopak bývají vděční za otevřené a přímé sbližovací pokusy projevené ze strany žen. Vezměte Blíženkyni na loďku na jezero a možná vám rychle naznačí, abyste se chopil také něčeho jiného než vesla. Vezněte ji na piknik pro dva a ona s sebou možná vezme pěknou, "pomilováníhodnou" deku a počtářek. Vždyť přece nemá cenu jíst na tvrdé a studené zemi!
Může se bez problémů rozhořet rychle jako proud. Stejně jako u mužů tohoto znamení to není ani tak potřeba sexu nebo dokonce nějakých příjemných pocitů z něj plynoucích, co ji motivuje. Ona je prostě jen zvědavá. A její chování jí málokdy připadá trapné, neboť se nikdy nepodřizuje žádným normám kromě svých vlastních.
Jedna Blíženkyně, asi čtyřicetiletá a nijak zvlášť přitažlivá, se mi svěřila s metodou, jak vyburcovat nenasytné libido svého milence. Vybere si stolek pěkně v soukromí v rohu potemnělého nočního podniku, rozepne svému milému zip, a zatímco popíjejí, uspokojí ho rukou, načež pochytá jeho semeno do své poloprázdné skleničky. A pak, zatímco on se dává dohromady, lehce sklenicí zakvedlá a pomalu svůj nápoj dopije. To je pro muže znamení, které nikdy nemůže přehlédnout - a ani zapomenout!
Blíženci vždy rádi dělají dvě věci najednou. Při předehře bude kombinovat vášnivé polibky se stimulací jiných erotogenních zón. Během felace vystupňuje touhu svého milence třeba tak, že mu bude prsty jemně masírovat břicho nebo uchopí do obou rukou jeho hýždě, čímž výrazně zdokonalí orální manipulaci. Pří milování se řídí svými skvělými intuicemi, přičemž vynalézá mnoho rozkošných a odvážně netradičních variací.
Jednu krásnou Blíženkyní, kterou znám, předehra doopravdy baví jen s pomocí výborného francouzského šampaňského. Vleze se svým milým do vany a odzátkuje láhev. Silný proud lahodného moku, namířený přímo do oblasti jeho genitálií, je vzrušuje oba. Pak svého milence osprchuje zbytkem nápoje, jenž v láhvi zbyl, přičemž jej nechá stékat v malých pramíncích po jeho stehnech. Ty pak slízává odzdola nahoru - a ještě výše.
Žena narozená ve znamení Blíženců se snaží nalézat v sexu čím dál větší rozkoš. Poháněna svou čilou představivostí a svou nekonečnou zvědavostí, miluje se častěji než ženy narozené v jiných znameních a zkouší všemožné a zcela nekonveční experimenty. Často a bývá bisexuální (opět ona dualita!) a ve vztazích s jedinci stejného pohlaví si nejraděj mužskou a ženskou roli podle momentální nálady střídá.
Při milování s jedincem opačného pohlaví někdy inklinuje k sadismu. Bude například bez skrupulí během soulože svírat partnerova varlata, aby se chudák zmítal mezi stejně intenzivní bolestí a rozkoší.
Ve svém úsilí o maximální sexuální extázi se také uchyluje k fetišismu. Klidně ji mohou vzrušovat tělesné pachy, například menstruující ženy či upoceného muže, vlhkost linoucí se z jeho varlat či mdlý zápach jeho špinavých trenýrek. Existuje-li celá škála fetišistických zálib, pak je to právě její škála, nicméně ji to vzrušuje spíše fyzicky než citově. Kuriozitou, nikoli vyloženě perverzností, bývají názvy jejích hrátek.
Stejně jako muže ve znamení Blíženců, i ji velice baví sexuální hříčky. Jednou z jejích oblíbených je "na dvě zlaté kuličky". Tehdy si vloží dvě malé kuličky hluboko do pochvy a pak, ležíc na břiše nebo ohnuta přes židli, nechá muže, aby do ni vstoupil zezadu. Zatímco on zlehka přiráží, masážní pohyb zlatých kuliček ji dohání k jednomu orgasmu za druhým. A proč vlastně zlatých nebo přinejmenším pozlacených? Nuže, Blíženci mají rádi luxus - a když po něm tolik touží, proč jim ho upírat, že?
Muž
Je neustále v pohybu - u jednoho místa na druhé, od jednoho člověka k druhému, od jednoho povolání k druhému. Je natolik neposedný a nervózní, e se nespokojí s prožitím jednoho dne za 24 hodin, nýbrž se bude snažit zhustit do jednoho dne celý týden, či dokonce měsíc a žít v několika různých rovinách najednou.
Ať dělá v daný moment cokoli, vždy zároveň touží dělat něco jiného. Je plný protikladů a protimluvů. Nemůžete si být ani jisti, zda se mu líbíte, či nikoli, neboť jeho způsob vyjadřování je vždy zcela protichůdný. Když máte pocit, že si ani nevšiml, že jste naživu, pravděpodobně si je plně vědom vaši existence. Když je k vám až přehnaně starostlivý a pozorný, pravděpodobně už mu ani nemůžete být víc ukradená. Nehledě na vlastní pocity mu jeho základní instinkt velí: kamuflovat!
Nesnáší časové rozvrhy. Nechtějte, aby jedl každý den ve stejnou dobu, nebo dokonce chodil pravidelně spát vstával. Nehodlá být otrokem času.
Bývá neobyčejně inteligentní a obdarovaný chytrou výřečností. Jak on rád mluví! Bude žonglovat s několika tématy najednou a o všech hovořit zlehka a naráz.
Ani se nepokoušejte pouštět se s ním do slovních přestřelek. V řeči je extrémně pohotový a umí výborně formulovat, takže slova jsou jeho nejsilnější zbraní, již dovede vládnout s pustošivými účinky.
Jeho zvláštní vnitřní neklid je patrný i z toho, jak mluví, když přeskakuje od jednoho tématu k druhému. Je nespoutaný, spontánní a rozmarný. Tyto vlastnosti však působí spíše dojmem elektrického magnetismu než nedostatku sebeovládání, neboť to, co říká, jiskři zvláštním leskem a září. Je to okouzlující, mnohostranný, intelektuálně založený člověk, jenž si je neustále a snad až přehnaně vědom toho, co si o něm lidé myslí.
Jeho nadšení vede k tomu, že se pouští do mnoha projektů najednou, čímž příliš rozptyluje svou pozornost. Pří zahájení projektu projeví ze všech největší iniciativu; problémem je udržet ho v chodu. Duchapřítomný Blíženec pak až příliš často zůstává pozadu za tvrdě se pachtícími a mnohem méně vynalézavými konkurenty, neboť je notorickým mistrem v diletantství.
Těžko se vyrovnává s osobními nezdary. Až příliš z nich viní sám sebe a navíc v něm podněcují depresivní nálady, které ho jen utvrzují v jeho tajném pocitu vlastní neschopnosti. Nicméně tento stav nikdy netrvá dlouho. Brzy ho opět uchvátí zájem o něco nového a křivka jeho nálad vystoupá opět strmě vzhůru.
Zajímají ho hry, koníčky, všechny druhy zábavy. Miluje cestování, aby, jak formuloval jeden Blíženec, "spatřil pohledy, které jeho oči dosud nespatřily". Umí tvrdě pracovat, avšak jen krátkodobě. A nejlépe se mu vede v práci, která se vyznačuje podnětnými duševními úkoly. Při práci potřebuje časté přestávky, dovolenou, narušení stereotypu. V zásadě ho mnohem více zajímají právě koníčky a rekreace než práce jakéhokoli druhu.
Miluje být zamilován a bude se o to pokoušet snad všude,kde to jen půjde. Ale současně usiluje o vlastní svobodu a neutopí vlastní ego jen proto, aby uspokojil kdejakou ženu. Kromě toho ho rychle znudí rutina, takže jakmile je vystaven jejímu vlivu, začne se pravděpodobně chovat nepřátelsky a vyhledávat hádky. Vždy si musí prosazovat svou intelektuální nadřazenost. Pokud na to žena přistoupí příliš snadno, bude paradoxně frustrován. Nejdříve totiž potřebuje cítit nějaký odpor, nějaký protest, či dokonce boj, aby mohl být nakonec plně uspokojen svým vítězstvím.
Jeho největší problém: udržení pozornosti. Jelikož mu dělá značné potíže upnout se na jeden jediný úkol nebo dotáhnout cokoli až ke zdárnému konci, bývá viněn z nevypočitatelnosti a rozporuplnosti. Jakmile v nějakém úkolu dosáhne určitého vrcholu, nebaví ho za bývat se nezbytnými maličkostmi a okamžitě se začne ohlížet po něčem jiném a novém - po nových obzorech.
Totéž platí o jeho chování ve světě obchodu. Mezi vedoucími pracovníky bude většinou považován za nejbystřejšího, za skutečně geniálního člověka s dostatečnými schopnostmi, aby si zajistil místo na vrcholu. Nevydrží však v podniku dost dlouho na to, aby si získal vynikající postavení a věhlas, pro něž má díky svému talentu ty nejlepší předpoklady. S každým problémem se vypořádá hladce, s využitím všech svých zdrojů a veškerých schopností všech lidí, kteří pro něj pracují. Tradiční praktiky nebo dogmata mu nebudou stát v cestě, neboť on nemá absolutně trpělivost na to, aby dělal věci starými metodami. Nebude však trvat příliš dlouho, než lidé v jeho okolí pochopí, že nemá trpělivost ani na to, aby dělal věci metodami Novými. Neustále bude hledat něco ještě novějšího pokrokovějšího. Nakonec s největší pravděpodobností skončí sám proti všem, načež se prostě sbalí a odejde jinam. Nejlépe mu sedí role poradce nebo obchodního konzultanta, kdy je zcela uchvácen nepřetržitým proudem nových problémů a nemusí se starat o to, zda jsou jeho pokyny a rady plněny. Blíženec nejraději plánuje obecnou strategii a dennodenní taktizování přenechává ostatním.
Také mu dělá potíže držet se peněz. Majetek mu proklouzává mezi prsty. Když má v bance náhodou hodně finančních prostředků, bývá z toho celý nervózní a snaží se vymyslet si nějaký důvod, jak se jich zbavit. Jistotu zásadně nalézá v nejistotě.
Hodně lidem připadá, že si zachovává svěžího ducha mládí, se svou nekonečnou živostí a zvědavostí, se svým zalíbením v dobré zábavě a flámování nebo i ve filmu a televizi. Říká se mu Peter Pan zvířetníku, neboť se zdá, jako by nikdy nevyrostl.
Ženy nejsou tou nejdůležitější věcí v jeho životě - ačkoli se mu jich dostane víc než dost. Často bývá považován za sukničkáře, ale on se tak nechová proto, že by byl nějaký sexuální maniak, nýbrž proto, že prostě miluje testování nového zboží. Na začátku vztah
u je úžasný, je vším, co si jen žena může přát, ale jeho citový náboj se brzy vybije - a pravděpodobně bude potřebovat dobít někým novým a jiným. Jeho city vážně bývají povrchní. Budoucnost s ním je nejistá; současnost však bezpochyby nadmíru zábavná.
Jeho sexuální život
Neuvidíte ho ztěžka dýchat. Není nijak náročný nebo vášnivý. Obvykle hraje dvojroli - toho, kdo se miluje, a toho, kdo se dává, kdo se účastní jen jako voyeur. Když si zamane, dovede dostat do nálady téměř každou ženu, neboť přesně ví, jak vzbudit správné reakce.
Přitahuje ho spíše představa nežli samotný akt; ani ne tak rozkoš plynoucí přímo ze sexuálních aktivit jako to, co psychologové nazývají zvýšenou apercepcí - schopnost vnímat, jak člověk vnímá. Takže když něco dělá, jeho zvídavost uspokojuje především to, jak to dělá; když na něco reaguje, neustále zkoumá, jak reaguje. Vždy je jak v roli jednatele, tak v roli diváka.
Dává přednost sexu za světla a jedním z jeho oblíbených podnětů jsou vhodně rozestavěná zrcadla, aby mohl sledovat akci ze všemožných úhlů. Jeden klient z řad Blíženců mi prozradil, že si při souloži obzvlášť rád pouští pánské filmy. Akci na obrazovce pak buď napodobuje nebo experimentuje se svou partnerkou ve snaze zajít ještě dál.
Zahřívá se postupně. Cunnilingus není zrovna jeho silnou stránkou a nijak zvlášť ho nerozjíždí ani felace. Baví ho však jiná přípravná jednání. Možná si s vámi bude rozkošně pohrávat a bude vás něžně kousat do uši nebo lehce škrábat po zádech a mistrně tak rozehraje vzrušující hru, než se přesune ke svému cíli. Samotná soulož pak bude patrně rychlá a divoká. A i když se Blíženci nakonec dostane všeho, co chtěl, nebude schopen si ujasnit, zda to opravdu stálo za to.
Rád se miluje v podstatě kdekoli a má dost mrštný jazyk na to, aby si "ukecal" cestu do postele téměř každé ženy. Avšak jeho výkon bývá hodnocen spíše jako "dostatečný", neboť má sklon uspokojovat hlavně sám sebe či vlastní zvědavost nežli svou partnerku. Ale příliš mnoho žen si nestěžuje, i když někdy mívají tušení, že jsou pouhou vodou na mlýn jeho zkušeností, neboť Blíženec je v oblasti milování, kterou jiní muži tak často zanedbávají, více než dostačující. Řekne ženě přesně to, co chce slyšet, vytvoří jedinečnou atmosféru plnou vzrušení a romantiky, což ji na odvetné setkání natěší mnohem víc než pouhé fyzické vzrušení.
Jedno varování: i když vás Blíženec přesvědčí o své naprosté upřímnosti, nepřikládejte tomu moc velkou váhu. Je jako Krysař, jenž půjde a bude svádět další oběti na svou vábivou melodii. Jeho upřímnost je "opravdová" - ale pouze v tom smyslu, že to, co říká, myslí upřímně jen ve chvíli, kdy to říká.
Ve zvláštní oblibě mívá skupinový sex, včetně bisexuálních praktik; vyhovují mu četné a rozmanité možnosti, které se zde přímo nabízejí. Pestrost je pro něj skutečně kořením života. Jeho obzvlášť oblíbenou variantou je milovat se s jedním partnerem, zatímco druhý masturbuje před ním.
Jeden známý ve znamení Blíženců mi sdělil, že pro něj je největším erotickým zážitkem sportovní potápění! Se svou partnerkou se potápějí pět metrů pod hladinu. Vzrušuje ho koncentrace nezbytná k milování při klidném a pravidelném dýchání, jehož je k potápění třeba. Říká tomu "akvasex" - maximální rozjezd!
Blížence fascinují "vynálezy". Bude experimentovat s nejrůznějšími erekčními pilulkami, zvětšovači penisu, spreji k umrtvení nervů a oddalování ejakulace a tzv. orgiastickými oleji. Mezi mé známé Blížence patří muž, který vlastní gumový penis, jenž rotuje, bzučí a vrtí se, pak muž, který používá dvojitého robertka, jehož oběma konci dráždí partnerku, zatímco ona ho uspokojuje orálně, a pak také muž, který má celou soupravičku vibrátorů ke vzrušení a vzpružení všech tělesných partií. Důvěřujte Blíženci, hledáte-li cokoli nového a maximálně vzrušujícího.
Jelikož ho to obvykle táhne dvěma směry (znamení dvojčat, nezapomeňte), mívá sklon k bisexualitě. Zatímco si udržují svůj heterosexuální status, stávají se někteří Blíženci transvestity a své dvojaké touhy uspokojují tím, že se oblékají a malují jako ženy. Nedávno mi jeden Blíženec písemně vyprávěl, jak si zakoupil umělou vagínu, aby "skutečně poznal", jaké je být ženou. (Jsem si jista, že tato zkušenost přesto postrádala přinejmenším jednu nezbytnou ingredienci). Jeho dopis nicméně zajímavě odhaloval rozpolcenou osobnost a současně zvídavost typického Blížence.
Jeho hledání čím dál nezvyklejších forem pohlavního ukájení ho někdy přivádí až ke krutým formám sadismu, kde musí být vždy jasně definován vztah pána a otroka. Blížence silně přitahují prostitutky nejlevnějšího kalibru, které udělají cokoli, aby uspokojily zákazníkovy bizarní experimentátorské choutky. Můžete se vsadit, že Blížencem byl například doktor Jekyll, neboť slavná dualita jeho osobnosti, která jej proměňovala v pana Hydea, jeho zvídavost, kterou nejlépe dokládají jeho avantgardní vědecké experimenty, a jeho kruté a degradující jednání s milenkou z nižší společenské třídy, to vše jsou typické příklady chování Blíženců.
První kroky
Od prvního okamžiku budete mít pocit, že Blížence znáte odjakživa - překypuje myšlenkami, důvtipem a zajímavými postřehy. Ani se nenadějete a už se smějete. Život se najednou zdá mnohem zajímavější než dřív.
Na každý pořádný večírek se snažím pozvat alespoň dva Blížence, protože pak už si nemusím dělat starosti, jak asi dopadne. Blíženci v žádném případě nenechají lidi kolem sebe sklouznout k apatii. Svým vibrujícím magnetismem dovedou rozzářit celou místnost jako ohňostroj a nudu považují za svého úhlavního nepřítele.
Vždycky je nejlepší nechat Blížence hádat. Vzrušuje je nejistota. Zkuste si dát rande, tak aby Blíženci nevěděli, kam jdete, dokud tam nejste. A až to budete zkoušet, dejte si pozor, aby je to nakonec nezklamalo! Přemluvit Blížence, aby s vámi povečeřeli, nikdy nestačí; musí to být na nějakém novém nebo obyčejném místě. A nemusí to být ani drahé (ačkoli Blížencům to určitě vadit nebude), ale rozhodně to musí být jiné.
Chcete-li Blížence přivábit, buďte živí a energičtí. Nedávejte příliš brzy najevo, že vás přitahují. Mají raději trochu tajemství a touhou je mohou umučit lidé, kteří si nechávají pořád něco v záloze, čímž jim naznačují, že mají svá přísně tajná přání či zcela neznáme úmysly. Pamatujte: Blíženci jsou nekonečně zvídaví.
Klíčovým slovem je představivost. Vezměte je na skutečně výjimečnou párty, kde se to bude hemžit celebritami nebo kde e budou hrát brilantní slovní či jiné zábavné hry. A kdyby ani to nezabralo, zkuste maškarní bál. Blížence zcela upoutá vynalézavost, kterou budou potřebovat k vytvoření opravdu úžasného kostýmu.
Nevynechejte ani "běžné" záležitosti, jako jsou muzea a galerie - zvláště soukromé sbírky - odpolední koncerty či knihovnické výstavy. Blíženec je intelektuál!
Na schůzkách se zásadně vyhýbejte fádním kinům či restauracím v sousedství. Jděte si raději zajezdit na kolečkových bruslích nebo se podívat na závody, zahrajte si minigolf, zajděte na tenisový zápas, navštěvujte nekonvenční hodiny jógy. Představte Blížence svým "společensky nemožným" přátelům, jejichž skutečné kvality ještě nikdo nedokázal rozvinou. Před Blíženci začnou brzy odhalovat nejskrytější stránky své povahy a prozrazovat věci ze své minulosti, o nichž jste neměli ani tušení.
Nechte Blížence mluvit. Jsou to spontánní iniciátoři hovoru a od vás se očekává jedině to, že budete dobrými posluchači. Zdolejte je svým trpělivým nasloucháním a oni se mezitím umluví tak, až se do vás zamilují.
Když jdete ven, snažte nevyužít onu proslulou dualitu Blíženců ve svůj prospěch. Nikdy neplánujte večeři nebo kino. Naplánujte obojí. Pokud si muž ve znamení blíženců nemůže dovolit po kinu ještě zaplatit účet v drahé restauraci, navrhněte zmrzlinový pohár nebo večerní zákusek při kávě. Zatímco se bavíte o filmu, jenž jste právě zhlédli (nebo o čemkoli jiném), nezdráhejte se zvolna pustit do přípravných milostných jednání. Blíženci obou pohlaví totiž dobře vědí, jak provozovat dvě různé, ale zajímavé činnosti současně!
Za každou cenu věnujte pozornost jejich rodině. Odkývejte jim, když navrhnou večer doma u videa nebo vám budou chtít předvést rodinné fotoalbum. Vždycky si k tomu přece můžete pustit věž. Blížencům to vadit nebude, neboť se bez problémů dokáží soustředit na obojí.
Máte-li extrémistické či fanatické politické či náboženské přesvědčení, nebudete s Blíženci dobře vycházet. Vidí totiž až příliš jasně všechna hlediska. Jsou tolerantní a liberální; úzkoprsí lidé u nich nepochodí.
Blíženci milují klepy, takže si snažte zapamatovat, jaké šťavnaté pikantnosti jste se dočetli v novinách či časopisech nebo doslechli o svých přátelích a známých. Občas se sice vytasí s nějakými kousavými průpovídkami, zvláště co se týče morálky, ale to neberte nijak vážně. Není to zdaleka klíč k tomu, jak se sami zachovají, když jim muž učiní návrh nebo jim dá žena najevo, že je ochotna jejich návrh přijmout. Jednu řadu názorů totiž mají na chování druhých a zcela odlišnou na chování vlastní.
Rozhodně tedy nečekejte, že nebudou nikomu vyprávět o svých milostných dobrodružstvích. Budou.
Erotogenní zóny
Obzvlášť citlivými partiemi jsou ruce a paže až k ramenům. Ženy jsou velice vnímavé na polibky rukou; muži mají rádi, když jim partnerka pomalu saje prsty, pěkně jeden za druhým.
Bez ohledu na pohlaví partnera však zkuste něžně hladit Blížencovu paži. Jemný dotek postačí, aby jim naskočila husí kůže - skoro jako by se jejich nervová zakončení snažila natáhnout a zpětně se vás dotknout. "Neúmyslné" pohlazení ruky konečky prstů okamžitě vyšle záchvěvy rozkoše do jejich nervových center. Také polibky na vnitřní straně paží jsou pro ně zdrojem nebývalého potěšení. Zajímavé (a provokativní) varianty docílíte, budete-li pomalu postupovat rty a jazykem od předloktí až do podpaždí. V tu chvíli můžete prakticky cítit signály jejich prýštící touhy.
Poslední kroky
Ptáte se, jak váš vztah rozbit? Jednoduše. Nejúčinnější metoda vy se dala shrnout do dvou slov: Buďte nudní. Nekomunikujte. A když, vyprávějte okřídlené příběhy do všech vyčerpávajících detailů. Blíženec bude poslouchat s pohledem člověka, který se utápí v kádi s medem.
1. Hovořte o kontroverzních tématech. Blíženci nenávidí hádky. A když už jste v tom, v žádném případě nepouštějte Blížence ke slovu.
2. Rozebírejte do posledních podrobností vlastní problémy. Blížencům připadají problémy jiných lidí skličující.
3. Buďte netrpěliví a temperamentní. Nemohou to vystát.
4. Zásadně navštěvujte stejná místa, vídejte sejné lidi, dělejte stejné věci a vyprávějte stejné vtipy.
5. A především se pořád stejně a hlavně vždy na stejném místě milujte. Za žádnou cenu nikdy nic neměňte na předehře. A za každou cenu o tom potom hodně dlouho mluvte.
6. Zaujměte ke všemu negativní postoj. Blíženci jsou totiž maximální optimisté. Dejte jim na vědomí, že nehledě na to, jak špatně to vypadá dnes, zítra bude určitě ještě hůř.
7. Omezujte jejich svobodu pohybu. Vymýšlejte si všemožné důvody, proč večer co večer zůstávat doma. Trvejte na tom, aby vám pomáhali s domácími pracemi - hlavně s těmi nejjednotvárnějšími a nejotravnějšími drobnostmi. Pozvěte k sobě své nejnudnější známé na ten nejstupidnější večer, jaký sami dovedete snést.
Až bude odcházet poslední host, Blíženci půjdou hned za ním - aby se už nikdy nevrátili.
Váš erotický průvodce
Blíženci + Beran Oba jsou energičtí, entuziastičtí a vyžívají se v pestrosti sexuálního vztahu. V posteli se tedy je tak neomrzí. Beran může Blížencům poskytnout pevný směr, který tolik potřebují. Nevyzpytatelnost Blíženců Berana podněcuje. Skvěle se d sobě hodí pro krátkodobý poměr, který má velkou naději vyvinout se ve vřelý dlouhodobý svazek.
Blíženci + Býk Žárlivý, vlastnický Býk nedokáže koketní Blížence spoutat. Blíženci si to nenechají líbit a budou se snažit uniknout Býkovu neustálému omezování. Po sexuální stránce je Býk pro Blížence příliš nudný, a ti mu naopak nemohou poskytnout pocit bezpečí, který člověk ve znamení Býka tolik potřebuje. Pokud vám to vyznělo tak, že se k sobě tato dvě znamení vůbec nehodí, pak jste to pochopili naprosto správně. Nejpravděpodobnějším výsledkem bude nešťastný vztah s krátkou životností.
Blíženci + Blíženci Tahle kombinace může být zábavná, dokud to klape, což asi nebude dlouho. Kromě pomíjivé fyzické přitažlivosti všechny ukazatele směřují na přímou cestu do chaosu. Oba milují flirt, jsou impulzivní a snadno se znudí. Jejich láska bude mít turbulentní průběh a manželství pravděpodobně skončí katastrofou. Ve vzácných případech, kdy tato kombinace funguje, jsou však nejzajímavějším párem, jaký můžete potkat.
Blíženci + Rak na tento pár číhá velké nebezpečí. Rak je příliš citlivý a ostýchavý, než aby dal najevo skutečné city. Blíženci si budou hrát na lásku, ale Rak to bude brát vážně. Rak potřebuje pochválení a ujištění, zatímco Blíženci dovedou být až krutě upřímní. Tyto povahové rozdíly budou častým zdrojem problémů i v ložnici. S jejich milostným poměrem to půjde pomalu, ale jistě z kopce a manželství jim nakonec ztroskotá.
Blíženci + Lev Srdnatý, štědrý Lev je v rukou Blíženců jako z vosku - a jemu se to líbí! Blíženci jsou při sexuálních hrátkách přizpůsobiví a chytří a Lev na to reaguje s obdivem a láskou. Lev Blížence klidně nechá, aby se choval po svém, aniž by ho kritizoval. Ideální pár. Kratší milostný poměr bude vzrušující a zábavný, vyhlídky na trvalejší vztah jsou velice světlé.
Blíženci + Panna Panna považuje Blížence za nevyspělé milence; Blíženci považují Pannu za nudnou nekňubu. Panna má na sexuální chování pevné názory; Blíženci kolísají. Poté, co plameny vášni opadnou, Panna začne mít tendenci Blížence sekýrovat a kritizovat a Blíženci se na oplátku začnou poohlížet po nezbytné změně jinde. Dvojice nešťastné hvězdné konstelace, která by neměla počítat s velkou budoucností.
Blíženci + Váhy Atraktivní, velmi zajímavý pár. Oba jsou vášniví, takže jejich milování může být značně ohnivé. Žádný z nich není ani příliš žárlivý, ani příliš panovačná a jejich povahy se vhodně doplňují ke vzájemné stabilitě. Oba jsou při sexu svolní k experimentování. Krátký vztah by si měli náramně užít. Pokud jde o manželství, mají výborné předpoklady ke štěstí, zvláště pokud Váhy dokážou přesvědčit Blížence, aby si lépe hlídali peněženku.
Blíženci + Štír Po sexuální stránce jim to klape, ale jinak jsou tihle dva zářným příkladem toho, že pouhá fyzická přitažlivost není zdaleka vše. Štír je žárlivý, Blíženci přelétaví. Jakmile jim Štír příliš utáhne uzdu, Blíženci se začnou bouřit a plašit. Po počáteční vášnivé epizodě se jejich vztah rychle zchladí ke vzájemnému nedorozumění až nepřátelství. Manželství může fungovat opravdu jen velmi výjimečnému páru.
Blíženci + Střelec Oba jsou neposední, náladoví a jako milenci nepříliš otevření. Blíženci budou mít sklon kritizovat Střelcovi jeho výkony pod peřinou. Tento vztah má i další slabiny, ale zdrojem stability je skutečnost, že ani jeden z nich není příliš náročný nebo sobecký. Jejich vztah začne impulzivně a stejně tak i skončí. Na manželství musí oba hodně zapracovat, ale pokud tak učiní, bohatě se jim to vplatí.
Blíženci + Kozoroh Blíženci jsou příliš nezodpovědní, netrpěliví a nezávislí oproti konzervativnímu, vytrvalému a zápecnickému Kozorohovi. Sexuální chování Blíženců může usedlého Kozoroha někdy značně vyvést z míry. Kozoroh se stará o víc než jen o své tělesné potřeby - o práci, peníze, kariéru - a Blíženci mu tudíž připadají neúnosně roztržití. Milostný poměr je možný, avšak úspěšné manželství těchto dvou lidí bude jedině důkazem lásky - všeho přemožitelky.
Blíženci + Vodnář Citliví Blíženci chápou a oceňují Vodnářovy představy. Mohou z nich bát dobrodružní, vynalézaví milenci. Charakteristickým znakem tohoto vztahu bude jeho nepředvídatelnost. Jejich láska nebude mít vždy hladký průběh, ale může být velice vzrušující a vyplatit se. A i když vyhasne, zůstanou dobrými přáteli. Manželství bude pravděpodobně pohodové a příjemné a bude se vyznačovat spíše hlubokými city než povrchními vášněmi.
Blíženci + Ryby Vymýšlení nových sexuálních schémat jim půjde mnohem lépe než jejich realizace. Ryby jsou až příliš emocionální oproti Blížencům, jejichž hlavním impulzem je vždy si to pořádně užít - a jít zas o dům dál. To často plodí atmosféru podezření a nedůvěry. Možná mezi nimi vznikne opravdový cit, ale jejich vztah později nahlodá nejistota. Poněkud riskantní vztah a pravděpodobně nešťastné manželství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petruška Petruška | 7. září 2014 v 15:53 | Reagovat

Ahojky, tady je na balení kluků bezva návod. Žádné povídačky o ničem, ale skutečné rady jak na ně: http://www.e-radce.cz/?p=833 . Je to moc hezky popsané, tak ať vám k něčemu jsou! Papa Péťa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama